top of page

Bizi Tanıyın

Firmamız 2008 yılında Des Sanayi Sitesi’nde kurulmuştur. Başta beton santrali ve sac bükümü olmak üzere çeşitli firmalara her türlü proje ve numune çerçevesinde makine parçaları üretmekteydi. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız üretiminde ana sektörü olan inşaat alanında kendini geliştirerek en yeni ekipmanları bünyesine katarak, geniş ve çeşitli faaliyetlerimiz ile sizlere hizmet etmektedir.


 

Hizmetlerimiz kapsamında, ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanması, çelik yapıları modelleme, detaylandırma ve imalat çizimlerini oluşturma işlemi yenilikçi AutoCad ve Tekla Structures yazılımı ile hazırlanmaktadır.


 

2008 yılından beri edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi sonucu ‘Çağrı Metal’ olarak üretimde kalite, sağlamlık ve hizmeti temel ilke olarak kabul etmiş olup, her gün portföyümüze yeni ürünler ekleyerek bugün ki ürün yelpazemize ulaşmış bulunmaktayız.


 

Bunu daima sizin arzu ve istekleriniz doğrultusunda arttırmayı hedef kabul ettik.


Şirket yönetim felsefesi ile üretim ve pazarlama kimliğinde kalite ve ciddiyetten taviz vermeden, piyasa koşullarına uygun olarak kusuruz hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Şirket olarak elimizden geldiğince müşterilerimize en sağlam malzemeler ile en iyi hizmeti sunmak, en önemli amacımız olmuştur ve böyle olmaya devam edecektir.

  • Whatsapp
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • LinkedIn
Ekran-Goruntusu-128.png
misyon.png

Misyonumuz

Uzman bir inşaat firması olarak müşterilerimize en sağlam yapıları, en iyi şartlarda, en az maliyetlerle temin ederek isteklerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

Dünya'da güvenilir, sağlam yapılar üreten, yenilikçi ve teknolojiyi her daim yakından takip eden inşaat firmaları arasında olmak.

vizyon.png
Ekran Görüntüsü (114).png
Çağrı Metal

İnşaat Sayfamızı İncelemyi Unutmayınız! 

bottom of page